ŻALUZJE

Piękne i niezawodne żaluzje renomowanej firmy. Oszałamiająca ilość wzorów i kolorów. Niezawodne mechanizmy i rodzaje mocowania...

Piękne i niezawodne żaluzje renomowanej firmy. Oszałamiająca ilość wzorów i kolorów. Niezawodne mechanizmy i rodzaje mocowania...
Żaluzje drewniane, bambusowe i aluminiowe łączą funkcję użytkową ( ochrona przed słońcem ) z dekoracyjną nadając pomieszczeniom styl i charakter. Bogata gama kolorystyczna lameli typu BASSWOOD (drewno naturalnie barwione), laminowanych (drewno naturalnie laminowane tworzywem) BAMBUSOWYCH oraz ALUMINIOWYCH pozwala na dowolną aranżację wnętrza i kolorystyczne dopasowanie do istniejących elementów wystroju.

ROLETY

Rolety to najpopularniejsza forma dekoracyjnej ochrony przed słońcem. Ich zaletami są prostota i sprawdzona długowieczność...

Rolety to najpopularniejsza forma dekoracyjnej ochrony przed słońcem. Ich zaletami są prostota i sprawdzona długowieczność. Wybór różnorodnych materiałów od jednobarwnych po wzorzyste, zaciemniających, transparentnych lub ażurowych pozwala stworzyć dowolne aranżacje.

PLISY

Żaluzje plisse dzięki różnorodności form i szerokiej gamie rozwiązań zapewniają możliwość zastosowania ich do prawie wszystkich okien...

Żaluzje plisse dzięki różnorodności form i szerokiej gamie rozwiązań zapewniają możliwość zastosowania ich do prawie wszystkich okien standardowych, dachowych, świetlików i ogrodów zimowych. Możliwość wykonania różnorodnych form, takich jak: trójkąty, trapezy czy też półkola, pozwalają przesłonić i udekorować najróżniejsze kształty okien, występujące zarówno w nowoczesnej jak i stylowej stolarce budowlanej.

WERTIKALE

Żaluzje pionowe ( wertikale ) pełnią rolę nowoczesnych zasłon . Są wygodną formą ich zastępowania dzięki funkcji obracania pionowych pasów materiału...

Żaluzje pionowe ( wertikale ) pełni rolę nowoczesnych zasłon . Są wygodną formą ich zastępowania dzięki funkcji obracania pionowych pasów materiału oraz możliwości regulacji dopływu światła. Wertikale zdobyły sobie uznanie jako wygodne rozwiązanie do zastosowania we wszystkich rodzajach budownictwa. Możliwości wykonania różnych form od prostokątnych, poprzez trapezowe (ze skośną szyną górną) do giętych – łukowych, czynią je jeszcze bardziej uniwersalnymi.

Regulamin i warunki korzystania

POSTANOWIENIA OGÓLNE

 

Firma EGA HOUSE z siedzibą w Sopocie ul. M. Skłodowskiej–Curie 6 , NIP 585-105-19-80 , Regon 221181476
jest właścicielem strony  internetowej  www.zaluzje.egahouse.pl  umożliwiającej składanie zamówień i kupno oferowanych produktów.

 

ZASADY SKŁADANIA ZAMÓWIEŃ I DOKONYWANIA ZAKUPÓW

§1

Strona  internetowa znajdująca się pod adresem www.zaluzje.egahouse.pl  służy do składania zamówień i dokonywania zakupów za pośrednictwem sieci Internet.

§2

Składania zamówień i dokonywania zakupów jest możliwe wyłącznie przez osoby pełnoletnie lub zarejestrowane podmioty prowadzące działalność gospodarczą.

§3

Zamówienie składane on-line jest wyceniane przy pomocy programu konfigurującego lub formularza elektronicznego i przesyłane jest drogą elektroniczną w celu potwierdzenia poprawności zamówienia.

§4

Przyjęcie przez stronę internetową każdego złożonego zamówienia jest potwierdzane drogą e-mailową lub telefoniczną przez obsługę  firmy EGA HOUSE. Do potwierdzenia złożonego zamówienia lub zakupu produktu  dochodzi w momencie jego weryfikacji  drogą elektroniczną przez EGA HOUSE.

§5

Wysyłając zamówienie, Zamawiający oświadcza, że zapoznał się z treścią Regulaminu sklepu, w szczególności z możliwością odstąpienia od umowy, zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000 roku “O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny”, (Dz.U. 2000 Nr 22, poz. 271) i akceptuje jego postanowienia.

§6

EGA HOUSE przyjmuje zamówienia drogą elektroniczną 24 h 7 dni w tygodniu. Zamówienia złożone w niedziele i święta rozpatrywane będą w kolejności ich złożenia w pierwszym dniu roboczym następującym po dniu, w którym zamówienie zostało złożone.

§7

Firma EGA HOUSE zastrzega sobie prawo odrzucenia błędnie lub częściowo wypełnionych formularzy zamówienia. Zamówienia będą odrzucane również gdy:

  1. transakcji nie uda się autoryzować w systemie płatniczym dotpay.pl, paypal,
    (skuteczna autoryzacja oznacza zablokowanie na koncie karty płatniczej Zamawiającego kwoty odpowiadającej wartości zamówienia wraz z pozostałymi kosztami podanymi w podsumowaniu zamówienia ).
  2. we wskazanym czasie nie zostanie uiszczony przelew  w należytej wysokości na konto Ega House

§8

Zamówienia na stronie  internetowej www.zaluzje.egahouse.pl   są realizowane wyłącznie na terenie Polski.  Podawane ceny są  wyrażone w złotych polskich (PLN) i zawierają podatek VAT. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany cen bez uprzedniego informowania o tym Zamawiającego, z zastrzeżeniem,  że zmiany cen nie dotyczą zamówień będących w trakcie realizacji.

§9

Wycena podana przy każdym zamówieniu jest wiążąca w chwili jego potwierdzenia przez Ega House. W przypadku gdy cena podana w potwierdzeniu zamówienia jest różna od wyceny znajdującej się na stronie internetowej, Klient ma prawo rezygnacji z zamówienia.

§10

Dokumentem sprzedaży jest paragon lub faktura VAT. Zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem, że towar jest dostępny w magazynie.

§11

W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem Zamawiający jest informowany o stanie zamówienia i podejmuje decyzje o sposobie jego realizacji (częściowa realizacja, wydłużenie czasu oczekiwania, anulowanie całości zamówienia).

Zmiany w zamówieniu można dokonywać przed przystąpieniem do jego realizacji, kontaktując się tel.+48 665 504 000 lub mailowo info@egahouse.pl

Wszystkie nasze produkty są wykonywane w/g indywidualnego zamó‌wienia i nie jest możliwe jego anulowanie lub zmiana warunków zamówienia po rozpoczęciu procesu produkcyjnego, jak również nie ma możliwości zwrotu zamówionego produktu.